מעוניינים להקים דף נחיתה שיזרים אליכם לקוחות חדשים? הינה כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שתיגשו למלאכה. ההחלטה להקים דף נחיתה לעסק נובעת בדרך כלל מהשיקול והצורך למקסם את הפניות שאנו רוצים לקבל מקהל היעד בתחום שלנו. הקמת דף הנחיתה מאפשרת לנו לחדד את המסר שאנו רוצים להעביר ללקוח הפוטנציאלי ובנוסף להעניק לו הצעה ייחודית ותחושת רלוונטיות.

הקמת דף נחיתה

 

שלב ראשון – מיפוי שירותים בעסק

כשבעל עסק רוצה להקים דף נחיתה הוא צריך לשאול את עצמו איזה שירותים או מוצרים הוא הולך לקדם על מנת שיוכל לבצע הקמת דף נחיתה לכל נושא בנפרד. הסיבה לכך היא שאנו מעוניינים שכל מוצר או שירות יקבל את המיקוד שלו  – ושלא "נתפזר" בדף הנחיתה למספר נושאים שונים. כל שירות או מוצר מקבל את המיקוד שלו בדף נחיתה ייעודי משל עצמו.

שלב שני  – הגדרת מטרות דף הנחיתה

החליטו מה המסר העיקרי אותו תרצו לשלב בדף הנחיתה. למשל לקוח עם שירות של ייעוץ משכנתא יישתמש בכותרת כמו "כל הפתרונות למשכנתא חכמה ומנצחת במקום אחד!" (ראו דוגמא). מטרת הכותרת היא להעביר את המסר העיקרי, שאר הדברים שנרשום בדף נועדו לתמוך בדף הנחיתה.
חשוב מאוד שבדף הנחיתה נתמקד במסר אחד עיקרי וששאר המסרים יחדדו וישפרו אותו. אם אנחנו הולכים על רעיון של מבצע אז שאר המסרים צריכים לחדד את המסר של מדוע המבצע הזה הוא כה כדאי. שימו לב לא להרבות במסרים בדף נחיתה אחד אלא להשתמש במסר אחד ולחזק אותו עם שאר הטקסטים והגרפיקה שיש בדף.

שלב שלישי – טקסטים לדף הנחיתה

הדבר העיקרי שחשוב בדף נחיתה, מעבר לכך שהעיצוב שלו ישדר אמינות ואסטטיות, זה לבנות עבורו טקסטים שיווקיים משכנעים. אנו מציעים להשתמש בשאלון דף נחיתה אותו בנינו עבור לקוחותינו על מנת להבין את מטרות דף הנחיתה. הגדשים העיקריים אליהם צריך לשים לב: כותרת מושכת ומעניינת, תועלות (מה יצא ללקוח באמצעות השירות שלכם) ויתרונות מבדלים – מה היתרונות שלכם לעומת המתחרים. חשבו על ההצעה הייחודית שבהמך נתייחס גם אליה.

שלב רביעי – מבנה להקמת דף נחיתה

שלבו את הטקסטים שלך במבנה ראשוני על דף או על בסיס קובץ פאוור פוינט על מנת שתוכלו להעביר למעצב בצורה מסודרת את הרעיון והמבנה הכללי של הדף טרם יצירת הסקיצה העיצובית. שלבו את הכותרת + התועלות וטופס יצירת הקשר.
דאגו שמבנה דף הנחיתה יהיה בעל זרימה ושהטופס יהיה בולט ברור ויחשף כבר מהכניסה הראשונה לדף (שלא יצטרכו לגלול מטה על מנת להגיע אליו).

שלב חמישי – הצעה ייחודית בטופס יצירת הקשר

טופס יצירת הקשר זה המקום שבו נרצה שהלקוח שלנו ימלא את פרטיו. כדי שזה יקרה אנחנו צריכים לשכנע אותו ולספר לו מה יקרה במידה והוא משאיר את פרטיו בטופס. למשל: לקבלת ייעוץ ראשוני חינם השאר פרטיך בטופס / לקבלת מידע נוסף השאר פרטיך בטופס ונציגנו ישובו אליך בהקדם / צור קשר עכשיו לקבלת מידע נוסף / לקבלת מדריך חינם + שיחת ייעוץ ראשונית השאר פרטים.

שלב שישי – עיצוב

דאגו לשלב בדף הנחיתה תמונה אחת ברורה שמעבירה את המסר. תמונה שיוצרת רגש היא בדרך כלל גורם משמעותי בהצלחה ובעידוד לקוחות להשאיר פרטים בדף הנחיתה. השתמשו בתמונות ממאגר קנוי בלבד כדי ליצור אווירה מתאימה בדף הנחיתה שלכם.
דאגו כי העיצוב יהיה עיצוב נקי ולא עמוס, שנעים להסתכל עליו. תנו דגש למסר, שלבו את הלוגו ושאר האלמנטים בצורה מסודרת.

גם אתם מעוניינים להקים דף נחיתה? לחצו כאן ליצירת קשר
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *